У Росії триває підготовка до "легітимного братання" з "Талібаном"

Влада росії офіційно запропонувала виключити "Талібан" зі списку терористичних і заборонених організацій. Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України у Телеграм 28 травня.

"У кремлі триває підготовка до "легітимного братання" з "Талібаном". 27 травня МЗС та мін’юст РФ офіційно запропонували виключити "Талібан" зі списку терористичних і заборонених організацій. Все до цього йшло. Починаючи із запрошення на петербурзький економічний форум і завершуючи російськими інвестиціями в "Талібан", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається в повідомленні, про те, що до офіційного проголошення дружби з талібами в Москві готувались, говорить те, що телеканал "Россия 1" з березня по травень випустив серію репортажів про те, "как похорошел Кабул при талибах".

"Для путіна, як бачимо, цей режим не має жодних проблем з "легітимністю", - підкреслює Центр стратегічних комунікацій.

Раніше повідомлялось, що заборонений у РФ "Талібан" запросили на форум "Ісламського світу" в Казань і збираються виключити зі списку терористичних організацій.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті