У Росії триває підготовка до "легітимного братання" з "Талібаном"

Влада росії офіційно запропонувала виключити "Талібан" зі списку терористичних і заборонених організацій. Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України у Телеграм 28 травня.

"У кремлі триває підготовка до "легітимного братання" з "Талібаном". 27 травня МЗС та мін’юст РФ офіційно запропонували виключити "Талібан" зі списку терористичних і заборонених організацій. Все до цього йшло. Починаючи із запрошення на петербурзький економічний форум і завершуючи російськими інвестиціями в "Талібан", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається в повідомленні, про те, що до офіційного проголошення дружби з талібами в Москві готувались, говорить те, що телеканал "Россия 1" з березня по травень випустив серію репортажів про те, "как похорошел Кабул при талибах".

"Для путіна, як бачимо, цей режим не має жодних проблем з "легітимністю", - підкреслює Центр стратегічних комунікацій.

Раніше повідомлялось, що заборонений у РФ "Талібан" запросили на форум "Ісламського світу" в Казань і збираються виключити зі списку терористичних організацій.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті