Заборонений у РФ "Талібан" запросили на форум "Ісламського світу" в Казань і збираються виключити зі списку терористичних організацій

Організаторами форуму "Росія - Ісламський світ", який пройде в травні в Казані, запрошено представників забороненого в РФ радикального релігійно-політичного воєнізованого релігійно-політичного руху "Талібан". Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на МЗС РФ.

Крім того, МЗС, Мін'юст та інші профільні відомства Росії розглядають питання про виключення "Талібану" зі списку терористичних організацій.

У Росії і "Талібану" немає серйозних проблем у двосторонніх відносинах, тому Москва хоче перестати вважати прихильників руху терористами, - прокоментував ситуацію російський дипломат Сергій Орджонікідзе. 

Статті

Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Всі статті