У росії сталося масове отруєння наркотиками

Масове отруєння наркотиками сталося в Астрахані, де 20 осіб із метадоном у крові госпіталізовано у важкому стані в місцеву токсикологію. Одна людина - у комі, - пишуть російські телеграм-канали 20 листопада.

Зазначається, що така кількість постраждалих надійшла до лікарні Астрахані за останні два дні. Більшість пацієнтів між собою нічого не пов'язує: у всіх великий розкид за віком і родом занять, але всіх об'єднує одне - гостре отруєння метадоном. Наймолодшій постраждалій 19 років, найстаршому - 42. 40-річний вахтовик впав у кому. Лікарі борються за життя всіх пацієнтів.

"Кількість постраждалих може збільшитися. Поліція проводить перевірку. Попередньо, весь метадон потрапив до жертв від одного й того самого постачальника", - пишуть у соцмережах.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті