У росії оголосили в "розшук" екс-міністра оборони України та двох генералів ЗСУ

У росії в базі розшуку МВС з'явилася інформація про "розшук за кримінальною статтею" колишнього міністра оборони України Андрія Загороднюка, - пишуть росЗМІ.

"Загороднюк Андрій Павлович. Розшукується за статтею КК РФ", - сказано в базі без уточнення, за якою саме статтею ведеться "розшук".

Крім того, в "розшук за кримінальною статтею" оголошено колишнього першого заступника командувача Операції Об'єднаних сил - начальника Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України (ЗСУ) Ігоря Танцюру, а також колишнього командувача оперативно-тактичного угруповання українських військ "Донецьк" Олександра Красноока.

Зазначимо, що Андрій Загороднюк обіймав посаду міністра оборони України із серпня 2019 по березень 2020 року. Генерал Ігор Танцюра наразі є командувачем Сил ТрО ЗСУ.

Раніше повідомлялося, що глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявляв про те, що під Бахмутом було знищено машину, у якій "імовірно перебував" командувач Тероборони Ігор Танцюра.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті