У Росії не вийде "перечекати" військову допомогу Україні - Кулеба

Росія не зможе "перечекати" військову допомогу Україні, тому її агресія приречена на провал. Про це наголосив голова МЗС України Дмитро Кулеба у соцмережі Х 1 жовтня.

"Росія помиляється, якщо думає, що може «перечекати» військову допомогу Україні. Україна буде тільки сильнішати, а російська агресія провалиться", - написав Кулеба.

Очільник МЗС додав, що Україна не тільки отримує зброю від партнерів, а нарощує власне виробництво.

"Ми не просто веземо зброю в Україну. Ми нарощуємо внутрішнє виробництво та спільне виробництво з партнерами в НАТО та за його межами", - наголосив Кулеба.

Як повідомлялось раніше, Росія не зможе ефективно протидіяти ATACMS.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті