Росія не зможе ефективно протидіяти ATACMS – Ігнат

Російські військові не зможуть ефективно протидіяти балістичним ракетам ATACMS, які здатні вражати цілі на відстані 300 км. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 1 жовтня.

"Це балістика. Навряд російські комплекси зможуть ефективно протидіяти їй. Можливо, але все ж таки це ракета здатна бити щонайменше 300 км, а то й більше. Саме слово "балістика" викликатиме тривогу у росіян", - зазначив Ігнат.

Також речник Повітряних сил додав, що "крилатих ракет багато не буває".

"Зараз маємо тандем. Сподіваємося на тріо з німецькою ракетою "Taurus", ну і квартет доповнив би непогано ATACMS", - сказав Ігнат.

Як повідомлялось раніше, голова комітету з оборони бундестагу ФРН виступає за термінове постачання Україні ракет "Taurus".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті