У РФ націоналізували колишню фабрику Порошенка в Липецьку

Російський суд стягнув у власність держави акції Липецької кондитерської фабрики "Roshen", яка колись належала Петру Порошенку. Про це з посиланням на судову систему Липецької області повідомляє liga.net 19 лютого.

"Жовтневий районний суд Липецька стягнув у власність Росії акції колишньої Липецької кондитерської фабрики Roshen та статутний капітал у торговому підприємстві ТОВ "Рошен". Цим же рішенням суд заборонив засновнику Roshen Петру Порошенку, його сину Олексію Порошенку та колишньому директору Липецької кондитерської фабрики Олегу Казакову діяльність на території держави-агресора", - сказано в повідомленні.

Рішення суду в адміністративній справі "звернуто до негайного виконання", але може бути оскаржене.

Зазначається, що Порошенко володів бізнесом у росії до 2014 року, але після початку агресії росія заарештувала її та не дозволила продати. Тому, як казав Порошенко, менеджмент Roshen "ухвалив соломонове рішення: просто взяв і закрив підприємство" у 2017 році.

Раніше в СБУ пояснили, чому не випустили Порошенка з країни.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті