У росії призиватимуть резервістів "традиційним способом"

У росії будуть розсилати повістки на військові збори громадянам, які перебувають у запасі, як у паперовому вигляді, так і в електронному форматі. Про це 10 травня заявив голова комітету держдуми РФ з оборони Андрій Картаполов, - пишуть росЗМІ.

При цьому він визнав, що переважно повістки будуть приходити в паперовому вигляді.

"Здебільшого повістки приходитимуть, звісно, у колишній формі. Тому що далеко не скрізь є технічна можливість розсилати повістки через технічні засоби", - сказав Картаполов.

Він також уточнив, що в регіонах, де такі засоби все ж таки є, електронні повістки все одно будуть "дублювати традиційним способом".

Також Картаполов додав, що електронна система військового обліку формуватиметься до 2025 року.

Як повідомлялося, президент РФ путін підписав указ про виклик громадян РФ, які перебувають у запасі, на військові збори в 2023 році.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті