У росії призиватимуть резервістів "традиційним способом"

У росії будуть розсилати повістки на військові збори громадянам, які перебувають у запасі, як у паперовому вигляді, так і в електронному форматі. Про це 10 травня заявив голова комітету держдуми РФ з оборони Андрій Картаполов, - пишуть росЗМІ.

При цьому він визнав, що переважно повістки будуть приходити в паперовому вигляді.

"Здебільшого повістки приходитимуть, звісно, у колишній формі. Тому що далеко не скрізь є технічна можливість розсилати повістки через технічні засоби", - сказав Картаполов.

Він також уточнив, що в регіонах, де такі засоби все ж таки є, електронні повістки все одно будуть "дублювати традиційним способом".

Також Картаполов додав, що електронна система військового обліку формуватиметься до 2025 року.

Як повідомлялося, президент РФ путін підписав указ про виклик громадян РФ, які перебувають у запасі, на військові збори в 2023 році.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті