Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Росіяни хочуть залучити строковиків до участі в бойових діях на ТОТ України. Про це 12 лютого повідомив Центр Національного спротиву.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Питання по відбору строковиків до бойових підрозділів курує ФСБ РФ.
"За інформацією джерел Центру національного спротиву, росіяни мають намір залучати до участі в бойових діях на тимчасово окупованих територіях України строковиків. Зокрема зазначається, що регіональні управління фсб мають відбирати призовників у військових комісаріатах за власними критеріями, щоб замість ЗС РФ вони йшли в спецслужбу", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що для забезпечення даних заходів з високою ймовірністю запровадять нову систему фінансових доплат, яка передбачає виконання стрибків із парашутом із літального апарата відповідно до програми (плану) оперативно-бойової, навчальної підготовки, а також під час проведення оперативно-бойових заходів.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту