У росії батьки-прихильники серіалу "Слово пацана" назвали дитину зеківською кличкою - Чушпан

У Казані сім'я Нігматулліних, яка є шанувальниками гучного в РФ серіалу "Слово пацана", поповнилася сином Чушпаном Муратовичем, - пишуть росЗМІ.

За словами батьків, це дуже веселе ім'я. Вони зазначили, що звучить навіть краще, ніж Адідас, як прізвисько в одного з героїв серіалу.

"Чому ми обрали таке ім'я для нашого сина? Ми дивилися серіал разом із моєю дружиною і вирішили, що таке ім'я додасть ще більше веселощів, ніж Адідас, наприклад. Адже серіал усім подобається, а ще він про нашу рідну Казань", - каже новоспечений батько.

Насправді слово "чушпан" взагалі не має нічого спільного з чимось приємним чи кумедним. Воно прийшло від ув'язнених Сиблагу і є зневажливим зверненням. РосЗМІ пишуть, що напевно хлопець не сильно зрадіє, коли виросте і зрозуміє, що означає його ім'я.

Як повідомлялося, російська влада заперечує зв'язок убивства 15-річного підлітка в Іркутську з новим серіалом про молодіжні бандитські угруповання.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті