У російському Ростові в будівлі ФСБ спалахнула велика пожежа

У російському Ростові-на-Дону в четвер, 16 березня, спалахнула велика пожежа в будівлі місцевого управління ФСБ. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали та низка російських ЗМІ.

Повідомляється, що пожежа розпочалася на території будівлі Прикордонного управління ФСБ, розташованої на вулиці Сіверса. Водночас місцеві жителі заявляють, що чули "звук вибуху".

У регіональному управлінні МНС РФ повідомили, що підрозділи виїхали на місце. Інформація про масштаб пожежі та постраждалих ще уточнюється.

При цьому російські журналісти заявляють, що поряд із будинком знаходиться карета швидкої допомоги, поліцейські та представники інших силових відомств. Також повідомляється, що в'їзди у двори та через міст перекриті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку березня в Москві горіла будівля Главку МВС на Петрівці.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті