У російському Бєлгороді та області "шумно". Є постраждалі

Росіяни повідомляють про роботу своєї ППО над Бєлгородом і областю. Є постраждалі та руйнування. Про це 17 травня пише губернатор В'ячеслав Главдков.

"Над Бєлгородом і Бєлгородським районом спрацювала наша система ППО - збито кілька повітряних цілей на підльоті до міста. ⠀ За попередньою інформацією, двоє людей постраждали. В одного чоловіка закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та осколкове поранення лівої гомілки, в другого - осколкове поранення лобової ділянки", - повідомив він, додавши, що в Бєлгороді фрагментом снаряда пробито покрівлю, перекриття техповерху та стелю в одній квартирі багатоквартирного будинку.

Також у Бєлгородському районі в селищі Дубове і в селі Таврове внаслідок прямих влучань снарядів (яких, не повідомляють, - прим.) сильних пошкоджень зазнали по два приватні житлові домоволодіння: вибито вікна, пробито покрівлі, пошкоджено фасади і стіни. У селищі Дубове наразі ще в чотирьох приватних житлових домоволодіннях вибито вікна, посічено покрівлі та фасади. Також пошкоджено 4 автомобілі.

У селі Таврове різні пошкодження виявлено ще в 12 приватних житлових домоволодіннях: вибито вікна, посічено фасади та паркани. Також осколками посічено шість автомобілів.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті