У російській еліті незадоволені шансами, які є у путіна на перемогу над Україною - Bloomberg

У російській еліті дедалі більше незадоволених перспективами російського вторгнення в Україну і особисто путіним. Про це 8 червня повідомляє Bloomberg.

"Еліта перебуває в глухому куті: вони бояться стати цапами-відбувайлами за безглузду війну. Дійсно дивно, наскільки широкого поширення серед російської еліти набуло уявлення про шанс, що Путін не виграє цю війну", - заявив колишній радник уряду РФ Кирило Рогов, який покинув країну після вторгнення.

Журналісти зазначають, що навіть найоптимістичніше налаштовані люди бачать у "замороженому" конфлікті найкращий доступний результат для Кремля. При цьому багато представників політичної та ділової еліти втомилися від війни і хочуть її припинення, хоча і розуміють, що путін навряд чи зупинить бойові дії.

Атаки всередині росії посилюють почуття незахищеності, зокрема найбільші з початку війни удари безпілотників по Москві минулого тижня. Бойові дії перекинулися на Бєлгородську область, що межує з Україною, і поставили під сумнів імідж путіна як гаранта безпеки росії. Навіть ті, хто підтримує вторгнення і хоче активізувати боротьбу з Україною, розчарувалися в перспективах РФ у війні

Нагадаємо, що на початку червня путін сам попередив Радбез про загрози режиму в росії.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті