У РНБО заявили, що при Зеленському корупція у вищих ешелонах влади мінімальна

Україна відкрита до роботи з подолання корупції, не приховує жодного її факту, і цим відрізняється від росії. Про це заявив в ефірі телемарафону “Єдині новини” секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

“Нам це явище корупції потрібно розжареним залізом вичавлювати з нашої території, нам це треба прибирати. Треба розуміти, що це наше домашнє завдання. Якщо ми це домашнє завдання не виконаємо, то надалі буде вкрай складно просуватися в тому, що стосується членства в ЄС та НАТО. Ми відкриті до цієї роботи, ми не приховуємо жодного факту корупції, і цим відрізняємось від наших сусідів”, - сказав Данілов.

Він зауважив, що представиники Євросоюзу чітко просять збільшити кількість представників НАБУ та повноваження НАЗК, аби корупція була викорінена.

На думку Данілова, за президента Зеленського корупція на вищих щаблях мінімальна, як це тільки можливо, з урахуванням тих законодавчих актів, які свого часу були прийняті на території України.

Секретар РНБО підкреслив, що наше законодавство доволі строкате та величезне, і тут є поле для маніпуляцій.

На його переконання, закони мають бути максимально стислими і короткими, але зрозумілими всім.

“Коли ми з вами будемо підходити до тих чи інших речей, наприклад, те, що стосується податкового законодавства, земельного законодавства, то будемо бачити дуже багато різних трактувань. Навіть кожен юрист по різному трактує ті чи інші норми”, - зазначив Данілов.

Нагадаємо, у Єврокомісії дали зрозуміти, що незадоволені телемарафоном і відключенням телеканалів в Україні. 

Як повідомлялося, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що "Україна виконала 90% реформ, яких від неї очікував ЄС, надаючи статус кандидата".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті