У РНБО заявили, що при Зеленському корупція у вищих ешелонах влади мінімальна

Україна відкрита до роботи з подолання корупції, не приховує жодного її факту, і цим відрізняється від росії. Про це заявив в ефірі телемарафону “Єдині новини” секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

“Нам це явище корупції потрібно розжареним залізом вичавлювати з нашої території, нам це треба прибирати. Треба розуміти, що це наше домашнє завдання. Якщо ми це домашнє завдання не виконаємо, то надалі буде вкрай складно просуватися в тому, що стосується членства в ЄС та НАТО. Ми відкриті до цієї роботи, ми не приховуємо жодного факту корупції, і цим відрізняємось від наших сусідів”, - сказав Данілов.

Він зауважив, що представиники Євросоюзу чітко просять збільшити кількість представників НАБУ та повноваження НАЗК, аби корупція була викорінена.

На думку Данілова, за президента Зеленського корупція на вищих щаблях мінімальна, як це тільки можливо, з урахуванням тих законодавчих актів, які свого часу були прийняті на території України.

Секретар РНБО підкреслив, що наше законодавство доволі строкате та величезне, і тут є поле для маніпуляцій.

На його переконання, закони мають бути максимально стислими і короткими, але зрозумілими всім.

“Коли ми з вами будемо підходити до тих чи інших речей, наприклад, те, що стосується податкового законодавства, земельного законодавства, то будемо бачити дуже багато різних трактувань. Навіть кожен юрист по різному трактує ті чи інші норми”, - зазначив Данілов.

Нагадаємо, у Єврокомісії дали зрозуміти, що незадоволені телемарафоном і відключенням телеканалів в Україні. 

Як повідомлялося, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що "Україна виконала 90% реформ, яких від неї очікував ЄС, надаючи статус кандидата".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті