У РНБО заявили, що кількість української зброї, якою можна бити по тилу окупантів, зростає щомісяця

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що Україна кожного місяця виробляє все більше зброї для ураження військових об’єктів і критичної інфраструктури у глибинці росії. Про це він розповів в коментарі "Українському радіо".

"Що стосується безпосередньо наших засобів ураження, то я точно можу сказати, що на сьогодні той кілометраж, ті засоби ураження обов’язково приведуть нас до перемоги", - наголосив Данілов, під кілометражем маючи на увазі Санкт-Петербург, Москву та інші території росії.

За його словами, російські населені пункти вже є під "оком" саме вітчизняної зброї, яка виробляється на українських підприємствах, що розташовані "глибоко і далеко".

"Можу сказати - кількість цих засобів ураження, які є вкрай важливими, із кожним місяцем збільшується", - запевнив секретар РНБО.

Він наголосив, що йдеться про українські розробки та комплектуючі.

"Але зауважу, що з партнерами, країнами, з якими ми співпрацюємо, вже є налагоджені системи, коли це спільне виробництво, коли не тільки на території нашої країни виробляється та чи інша зброя. В нас вже є приклади, які є абсолютно перфектними з точки зору результату, яких ми досягаємо спільно з нашими партнерами", - додав Данілов.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський повідомив про прибуття в Україну ще двох систем протиповітряної оборони. 

Як повідомлялося, у Мережі опублікували відео удару беспілотників по НПЗ у Волгограді. 

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті