У Мережі опублікували відео удару беспілотників по НПЗ у Волгограді

У російських ЗМІ та соцмережах опублікували кадри нібито нічної атаки БпЛА по найбільшому НПЗ у Південному федеральному окрузі РФ "Лукойл" у Волгограді. 

Нагадаємо, вранці 3 лютого через безпілотник, що впав, загорівся нафтопереробний завод "Лукойл-Волгограднафтопереробка", площа пожежі становила 300 квадратних метрів.

Також у міноборони РФ заявили, що над Волгоградською областю вранці 3 лютого нібито перехопили два БПЛА, ще чотири - над Бєлгородською областю і ще один - над Ростовською.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті