У РНБО заявили, що кількість української зброї, якою можна бити по тилу окупантів, зростає щомісяця

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що Україна кожного місяця виробляє все більше зброї для ураження військових об’єктів і критичної інфраструктури у глибинці росії. Про це він розповів в коментарі "Українському радіо".

"Що стосується безпосередньо наших засобів ураження, то я точно можу сказати, що на сьогодні той кілометраж, ті засоби ураження обов’язково приведуть нас до перемоги", - наголосив Данілов, під кілометражем маючи на увазі Санкт-Петербург, Москву та інші території росії.

За його словами, російські населені пункти вже є під "оком" саме вітчизняної зброї, яка виробляється на українських підприємствах, що розташовані "глибоко і далеко".

"Можу сказати - кількість цих засобів ураження, які є вкрай важливими, із кожним місяцем збільшується", - запевнив секретар РНБО.

Він наголосив, що йдеться про українські розробки та комплектуючі.

"Але зауважу, що з партнерами, країнами, з якими ми співпрацюємо, вже є налагоджені системи, коли це спільне виробництво, коли не тільки на території нашої країни виробляється та чи інша зброя. В нас вже є приклади, які є абсолютно перфектними з точки зору результату, яких ми досягаємо спільно з нашими партнерами", - додав Данілов.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський повідомив про прибуття в Україну ще двох систем протиповітряної оборони. 

Як повідомлялося, у Мережі опублікували відео удару беспілотників по НПЗ у Волгограді. 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті