У РФ визнали, що російська економіка не впорається без мігрантів

У РФ визнали, що російська економіка не впорається без мігрантів, зокрема із Середньої Азії та Закавказзя. Про це заявив спецпредставник Держдуми з питань міграції та громадянства Костянтин Затулін, повідомляють росЗМІ.

За його словами, у РФ зараз 72 млн працюючих, з них 3 млн - це офіційно трудові мігранти. І ще понад 2 млн вакантних місць.

"Нам не вистачає два мільйони людей. Ми вже розуміємо, особливо з початком "СВО", що краще б усе, що нам потрібно, виробляти всередині країни своїми руками. Але ми не зможемо обійтися без трудових мігрантів найближчим часом", - заявив Затулін.

Тому, на думку Затуліна, треба всіляко заохочувати створення "російських шкіл" у країнах СНД.

Як повідомлялося, кількість мігрантів з Азії на окупованих територіях України перевищила 100 тисяч. 

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті