У РФ військові вбили чоловіка, який відмовився повернутися на війну. Його труп намагалися заховати

У Кіровській області РФ військові вбили чоловіка, який відмовився повернутися на війну, а його труп намагалися заховати. Про це повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода" з посиланням на видання Baza.

Повідомляється, що в Кіровській області біля села Талиця співробітники ДПС зупинили машину, в якій їхали два учасники бойових дій в Україні. Під час огляду автомобіля в багажнику було знайдено тіло їхнього товариша по службі без ознак життя.

За даними ЗМІ, загиблий - 44-річний Роман Шишкін із селища Рудничний. Він служив на території України за контрактом, але в якийсь момент залишив місце дислокації частини і вирушив додому.

Військові приїхали за ним у Кіровську область, щоб затримати і повернути на фронт, однак Шишкін відмовився повертатися, після чого його побили, роздягнули догола і посадили в підвал, де він помер від переохолодження.

Військовослужбовці спробували вивезти і заховати тіло, але були затримані і, як повідомляється, заарештовані.

Як повідомлялося, кількість дезертирів в армії РФ зросла за рік у 10 разів.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті