У РФ військові вбили чоловіка, який відмовився повернутися на війну. Його труп намагалися заховати

У Кіровській області РФ військові вбили чоловіка, який відмовився повернутися на війну, а його труп намагалися заховати. Про це повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода" з посиланням на видання Baza.

Повідомляється, що в Кіровській області біля села Талиця співробітники ДПС зупинили машину, в якій їхали два учасники бойових дій в Україні. Під час огляду автомобіля в багажнику було знайдено тіло їхнього товариша по службі без ознак життя.

За даними ЗМІ, загиблий - 44-річний Роман Шишкін із селища Рудничний. Він служив на території України за контрактом, але в якийсь момент залишив місце дислокації частини і вирушив додому.

Військові приїхали за ним у Кіровську область, щоб затримати і повернути на фронт, однак Шишкін відмовився повертатися, після чого його побили, роздягнули догола і посадили в підвал, де він помер від переохолодження.

Військовослужбовці спробували вивезти і заховати тіло, але були затримані і, як повідомляється, заарештовані.

Як повідомлялося, кількість дезертирів в армії РФ зросла за рік у 10 разів.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті