У РФ почали саджати у в'язницю за анекдоти "про Сергія та Володю"

На мешканця Рязанської області РФ Василя Большакова порушили кримінальну справу за статтею про "дискредитацію" російської армії через публікацію цього анекдоту на сторінці у "ВКонтакті". Про це повідомляє "ОВД-Инфо".

Анекдот був короткий, але в ньому, крім армії країни-агресора, іронічно обігравалися імена Путіна і Шойгу:

— Сергію, а чому ми відступаємо від Херсона?

— Володю, то ти ж сам наказав звільнити Україну від фашистів та нацистів…

Через цей короткий "діалог" в соціальних мережах у Большакова вдома провели обшук. За словами дружини, силовики повалили його на підлогу, побили та закували у наручники.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті