У РФ місцева влада заборонила ховати на цвинтарі станиці Бакинської зеків ПВК "Вагнер". Пригожин пообіцяв привести 8 трун до будинку мера

Адміністрація Гарячого Ключа Краснодарського краю РФ заборонила ховати воїнів ПВК "Вагнер" на цвинтарі станиці Бакинської. Про це пишуть російські ЗМІ із посиланням на голову міста Сергія Білопольського.

Російський мер заявив, що поважає бійців ПВК "Вагнер", проте місцеві жителі просять його не перетворювати курорт на місце масового поховання. На цьому цвинтарі ховають здебільшого зеків-вагнерівців, які не мають родичів або тих, від яких відмовилися рідні. Число таких поховань наближається до 500.

Власник ПВК Євген Пригожин у відповідь заявив, що привезе тіла ще восьми "двохсотих", похорон яких намічено на 19 березня, до будинку Білопольського.

Пізніше прес-служба ватажка "вагнерівців" поширила заяву Пригожина, в якій він заявив, що похорон відбудеться в неділю в плановому порядку. "І якщо адміністрація Гарячого Ключа протидіятиме тому, щоб ми могли поховати наших бойових товаришів, то ми вживатимемо відповідних заходів та рішень", - пригрозив він.

Білопольський, у свою чергу, запевняє, що питання про поховання на цвинтарі станиці Бакинської безпритульних зеків має вирішуватись на рівні губернатора Краснодарського краю.

 

Статті

Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Країна
17.03.2023
18:20

Мобілізація в Україні: оптимізація на старті, але без "Дії"

Коли все це розкрилося і всі почали про це писати, складно ігнорувати тему. Наскільки нам відомо, в Офісі президента розлютилися, коли скандал з артистами сплив назовні. Ну добре, ми зараз щось там посилимо, щось візьмемо під контроль, але все це...
Всі статті