У РФ місцева влада заборонила ховати на цвинтарі станиці Бакинської зеків ПВК "Вагнер". Пригожин пообіцяв привести 8 трун до будинку мера

Адміністрація Гарячого Ключа Краснодарського краю РФ заборонила ховати воїнів ПВК "Вагнер" на цвинтарі станиці Бакинської. Про це пишуть російські ЗМІ із посиланням на голову міста Сергія Білопольського.

Російський мер заявив, що поважає бійців ПВК "Вагнер", проте місцеві жителі просять його не перетворювати курорт на місце масового поховання. На цьому цвинтарі ховають здебільшого зеків-вагнерівців, які не мають родичів або тих, від яких відмовилися рідні. Число таких поховань наближається до 500.

Власник ПВК Євген Пригожин у відповідь заявив, що привезе тіла ще восьми "двохсотих", похорон яких намічено на 19 березня, до будинку Білопольського.

Пізніше прес-служба ватажка "вагнерівців" поширила заяву Пригожина, в якій він заявив, що похорон відбудеться в неділю в плановому порядку. "І якщо адміністрація Гарячого Ключа протидіятиме тому, щоб ми могли поховати наших бойових товаришів, то ми вживатимемо відповідних заходів та рішень", - пригрозив він.

Білопольський, у свою чергу, запевняє, що питання про поховання на цвинтарі станиці Бакинської безпритульних зеків має вирішуватись на рівні губернатора Краснодарського краю.

 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті