У рейсовому автобусі на кордоні з Польщею виявили смартфони на 7 млн грн

Співробітники Львівської митниці запобігли незаконному ввезенню до України 200 смартфонів на загальну суму майже 7 млн грн . Про це повідомляє пресслужба Львівської митниці.

Як зазначено в повідомленні, сьогодні вночі в пункті пропуску "Грушів-Будомєж" із Польщі прибув рейсовий автобус. Під час огляду автобуса спільно зі співробітниками Держприкордонслужби, у конструктивних порожнинах автобуса митники виявили 200 нових iPhone 13-14.

"Прихований товар, орієнтовною вартістю майже 7 млн грн, вилучено. Невдовзі справу розглядатимуть в суді", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, у КС вирішили, що конфісковувати контрабанду неконституційно

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті