У путіна з'явилась нова "ціль номер один" - цього разу Василь Малюк

Голова СБУ Василь Малюк став для путіна ціллю номер один. Про це з посиланням на власні джерела у спецслужбах пише 24 Канал 10 квітня.

"Кремль не може змиритися з успішними операціями Служби безпеки України, зокрема, історичною "бавовною" на Кримському мосту, знищенням російського флоту та ударами по НПЗ. Саме тому Москва готує провокацію навколо голови відомства Василя Малюка. Як повідомили джерела "24 Каналу" у спецслужбах, окупанти хочуть "повісити" теракт у Crocus City Hall на голову СБУ Василя Малюка. Росія планує оголосити Малюка "головним терористом". Крім того, за даними розвідки, він визначений в Кремлі ціллю номер один", - йдеться в повідомленні.

Джерела зазначають, що путін не може "переварити" два удари по Кримському мосту. Особливо російському диктатору досі болить перший, який відбувся до дня його народження.

Підкреслюється, щовВажко змиритися очільнику Кремля і з постійними атаками морських дронів Sea Baby на кораблі країни-агресорки. Ще однією больовою точкою, по якій вдало б'є СБУ, стали НПЗ країни-бензоколонки. Також Служба успішно протидіє російській агентурі в Україні.

"Тож не виключено, що у закатованих таджиків, затриманих після теракту, "випадково" знайдуть ще й "візитки Малюка", - цитує "24 Канал" свої джерела.

Раніше повідомлялось, що окупанти вирішили оголосити в розшук Буданова.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті