У путіна анонсували проголошення ним промови у Кремлі про облаштування "руського міра після перемоги над Україною"

У путіна готують промову про "руський мір" після перемоги над Україною, яку він планує проголосити на з'їзді організації "Всесвітній російський народний собор" (ВРНС) 28 листопада. Про це повідомили російські пропагандистські ЗМІ та сайт ВРНС 26 листопада.

"І ми всі чекаємо, що на цьому соборі будуть сказані важливі слова про те, яким буде світ (в оригіналі "мір". - "ОстроВ") після перемоги. Ми розуміємо, що зараз перемога - головна мета. А ось як виглядатиме наш "русскій мір" після перемоги - ми сподіваємося, що дізнаємось на соборі", - сказав в ефірі одного з телеканалів наближений до РПЦ російський олігарх Костянтин Малофеєв, який був одним зі спонсорів вторгнення РФ в Україні ще у 2014-2015 роках.

Пропагандисти наголошують на "дуже важливому" характері виступу путіна на зустрічі під егідою "Всесвітнього російського народного собору".

Згідно з інформацією на офіційному сайті ВРНС, за фінансової підтримки Президентського фонду культурних ініціатив "собор" проводитиметься два дні: 27 листопада - у московському Храмі Христа Спасителя, 28 листопада - у Кремлівському палаці, де головуватиме предстоятель Російської православної церкви Кирило (Гундяєв). Співголовами ідеологічної секції "собору" названо ідеолога рашизму, філософа Олександра Дугіна та колаборанта, керівника російської окупаційної влади в окремих районах Донеччини, ватажка терористичної організації "ДНР" Дениса Пушиліна. 

За оцінкою Дугіна, "у Кремлі відбудеться Земський Собор, який змінить долі Росії та світу радикально".

Також на захід запрошено відомих російських пропагандистів й очільників РПЦ.

Раніше повідомлялось, один із лідерів російських націоналістів Дмитро Дьомушкін, який виступає проти російсько-української війни, заявив, що тепер росіяни можуть забути про ідеї "руського мира".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті