Настрої у світі переростають в антируські: російський націоналіст Дьомушкін нагадав, до чого призвела війна проти України

Один із лідерів російських націоналістів Дмитро Дьомушкін, який виступає проти російсько-української війни, заявив, що тепер росіяни можуть забути про ідеї "руського мира". Його цитують опозиційні в РФ телеграм-канали 26 листопада.

Демушкін підтвердив, що не змінив свого негативного ставлення до війни РФ проти України.

"Єдності між жителями України і Росії не стало. Ваша спецоперація нічого хорошого для російського світу і для росіян не зробила. Війна це завжди кров, вона завжди роз'єднує людей. У всіх солдатів, які помирають і отримують поранення, є родичі та знайомі, які ніколи вам цього не пробачать. Це множить негатив і нерозуміння з обох сторін. Про "русскій мір" можете забути", - цитується Дьомушкін.

Він також говорить на відео, що через війну, розв'язану росією проти України, у світі ростуть антиросійські настрої.

 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті