Настрої у світі переростають в антируські: російський націоналіст Дьомушкін нагадав, до чого призвела війна проти України

Один із лідерів російських націоналістів Дмитро Дьомушкін, який виступає проти російсько-української війни, заявив, що тепер росіяни можуть забути про ідеї "руського мира". Його цитують опозиційні в РФ телеграм-канали 26 листопада.

Демушкін підтвердив, що не змінив свого негативного ставлення до війни РФ проти України.

"Єдності між жителями України і Росії не стало. Ваша спецоперація нічого хорошого для російського світу і для росіян не зробила. Війна це завжди кров, вона завжди роз'єднує людей. У всіх солдатів, які помирають і отримують поранення, є родичі та знайомі, які ніколи вам цього не пробачать. Це множить негатив і нерозуміння з обох сторін. Про "русскій мір" можете забути", - цитується Дьомушкін.

Він також говорить на відео, що через війну, розв'язану росією проти України, у світі ростуть антиросійські настрої.

 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті