У путіна анонсували проголошення ним промови у Кремлі про облаштування "руського міра після перемоги над Україною"

У путіна готують промову про "руський мір" після перемоги над Україною, яку він планує проголосити на з'їзді організації "Всесвітній російський народний собор" (ВРНС) 28 листопада. Про це повідомили російські пропагандистські ЗМІ та сайт ВРНС 26 листопада.

"І ми всі чекаємо, що на цьому соборі будуть сказані важливі слова про те, яким буде світ (в оригіналі "мір". - "ОстроВ") після перемоги. Ми розуміємо, що зараз перемога - головна мета. А ось як виглядатиме наш "русскій мір" після перемоги - ми сподіваємося, що дізнаємось на соборі", - сказав в ефірі одного з телеканалів наближений до РПЦ російський олігарх Костянтин Малофеєв, який був одним зі спонсорів вторгнення РФ в Україні ще у 2014-2015 роках.

Пропагандисти наголошують на "дуже важливому" характері виступу путіна на зустрічі під егідою "Всесвітнього російського народного собору".

Згідно з інформацією на офіційному сайті ВРНС, за фінансової підтримки Президентського фонду культурних ініціатив "собор" проводитиметься два дні: 27 листопада - у московському Храмі Христа Спасителя, 28 листопада - у Кремлівському палаці, де головуватиме предстоятель Російської православної церкви Кирило (Гундяєв). Співголовами ідеологічної секції "собору" названо ідеолога рашизму, філософа Олександра Дугіна та колаборанта, керівника російської окупаційної влади в окремих районах Донеччини, ватажка терористичної організації "ДНР" Дениса Пушиліна. 

За оцінкою Дугіна, "у Кремлі відбудеться Земський Собор, який змінить долі Росії та світу радикально".

Також на захід запрошено відомих російських пропагандистів й очільників РПЦ.

Раніше повідомлялось, один із лідерів російських націоналістів Дмитро Дьомушкін, який виступає проти російсько-української війни, заявив, що тепер росіяни можуть забути про ідеї "руського мира".

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті