У Придністров'ї впали уламки ракети С-300

Уламки ракети від ЗРК С-300 зразка 1968 року впали у Молдові на території невизнаного Придністров'я. Про це 25 вересня повідомив співголова Об'єднаної Контрольної Комісії від Придністров'я Олег Біляков, - пише видання "Newsmaker".

За його словами, уламки впали в один із городів у селі Кіцкани. Вибух стався о першій годині ночі.

За попередніми даними, постраждалих немає. При цьому бойова частина ракети увійшла в ґрунт, але не розірвалася. 

Представник уряду Молдови Даніел Воде повідомив виданню, що на місце виїхали військові спостерігачі Спільних миротворчих сил.

"На цьому етапі походження об'єкта не зрозуміле, а його траєкторія не підтверджена з незалежних джерел. Влада продовжить інформувати громадськість у міру того, як отримуватиме більше роз'яснень і перевіреної інформації щодо цього інциденту", сказав Даніел Воде.

Як повідомлялося, у Придністров'ї жорстоко вбито лідера комуністичної партії.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті