У Придністров'ї впали уламки ракети С-300

Уламки ракети від ЗРК С-300 зразка 1968 року впали у Молдові на території невизнаного Придністров'я. Про це 25 вересня повідомив співголова Об'єднаної Контрольної Комісії від Придністров'я Олег Біляков, - пише видання "Newsmaker".

За його словами, уламки впали в один із городів у селі Кіцкани. Вибух стався о першій годині ночі.

За попередніми даними, постраждалих немає. При цьому бойова частина ракети увійшла в ґрунт, але не розірвалася. 

Представник уряду Молдови Даніел Воде повідомив виданню, що на місце виїхали військові спостерігачі Спільних миротворчих сил.

"На цьому етапі походження об'єкта не зрозуміле, а його траєкторія не підтверджена з незалежних джерел. Влада продовжить інформувати громадськість у міру того, як отримуватиме більше роз'яснень і перевіреної інформації щодо цього інциденту", сказав Даніел Воде.

Як повідомлялося, у Придністров'ї жорстоко вбито лідера комуністичної партії.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті