У Празі з'явилися банери з вимогою виключити росію з Радбезу ООН

Активісти вивісили в Празі банери з вимогами виключити росію з Радбезу ООН. Відео з банером біля Карлового мосту з'явилося 5 травня.

Крім вежі біля Карлового мосту, такі ж банери з'явилися біля пам'ятника політичному діячеві Томашу Масарику і на Костелі Пресвятого Сальватора. На самих плакатах є і QR-коди з посиланням на петицію про виключення росії з Ради безпеки ООН.

Підписати петицію можна за посиланням https://www.change.org/p/kick-russia-out-of-the-un

Нагадаємо, що очільник МЗС України виступив проти квітневого головування росії в Радбезі ООН. Володимир Зеленський також заявив, що РФ має відповідати за терор, а не головувати в Радбезі ООН.

При цьому варто зазначити, що представники РФ програли вибори до трьох органів ООН. Британія і США розкритикували росію на засіданні Радбезу ООН. А представник Ізраїлю в ООН відмовився слухати "брехню і звинувачення" на засіданні Радбезу під головуванням Лаврова.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті