У Полтаві запрацював центр підтримки ментального здоров’я "Ментал Хаб"

У Полтаві запрацював центр підтримки ментального здоров’я «Ментал Хаб», де надають безоплатні психологічні послуги внутрішньо переміщеним особам, ветеранам та їхнім родинам. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Також підтримку надають працівникам екстрених служб: медикам, правоохоронцям, рятувальникам та місцевим мешканцям.

У центрі доступні індивідуальні психологічні консультації для дітей та дорослих, є можливість записатися на групові заняття. Також тут проводитимуть різноманітні тематичні події й освітні заходи на тему психоемоційного здоров’я.

В осередку діє дитяча кімната. У ній можна отримати консультацію психолога або залишити свою малечу на час роботи зі спеціалістом.

«Ментал Хаб» розташований за адресою: вул. Козака, 14. Працює щодня з 10:00 до 20:00. Записатися на зустріч зі спеціалістами можна за номером: (050) 764-59-68.

Діяльність центру підтримки ментального здоров’я «Ментал Хаб» здійснюється завдяки підтримці USAID Ukraine в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті