У передмісті Харкова будують підземну школу на 500 учнів, здатну витримати пряме влучання ракети

Підземну школу, яка зможе вмістити до 500 дітей та педагогів і захистити їх від прямого влучання ракети, будують у селищі Коротич, що у передмісті Харкова. Про це 9 листопада повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Захисна споруда в Коротичі здатна одночасно вмістити близько 500 людей, що відповідає кількості учнів і педагогів, які перебувають у місцевій загальноосвітній школі. Крім того, під час тривог це укриття буде здатне вмістити людей із сусіднього дитсадка, офісів та інших закладів", - написав він.

За словами Синєгубова, школа під землею матиме кілька кімнат, санвузли, три виходи. Будівлю буде оснащено автономним джерелом електроенергії.

Згідно з планом, конструкція має витримувати пряме влучання ракети С-300. Вартість робіт становить 99,1 млн грн.

"Усього державна субвенція на облаштування укриттів для Харківщини складає 224,6 млн грн. За ці кошти передбачено охопити 31 об‘єкт: це будівництво, капітальні ремонти та розробка проєктно-кошторисних документацій", - додав очільник ОВА.

Як повідомлялося, житель Харківщини підірвався, намагаючись розібрати вибуховий пристрій.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті