У Пентагоні спростували утилізацію сотні старих ATACMS, які могли б передати Україні

Речник Міністерства оборони США Патрик Райдер спростував поширену у деяких ЗМІ інформацію про нібито наміри утилізувати далекобійні ракети ATACMS, термін придатності яких сплив. Про це він сказав на брифінгу 4 січня, - передає "Європейська правда".

"Ми перевірили ці повідомлення, і вони не є правдивими. Це неправда", - сказав речник Пентагону, коментуючи матеріал про утилізацію ATACMS замість передачі їх Україні.

Райдер, однак, не уточнив, чи планують США передати згадані установки Києву.

Напередодні "Newsweek" опублікував матеріал, у якому стверджує, що Штати мають "сотні" цих далекобійних ракет, термін експлуатації яких вичерпується і які через це підлягатимуть утилізації.

Як повідомлялося, республіканці в Конгресі США вимагають від Байдена дати Україні ракети дальнього радіуса.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті