У ПАР, куди планував їхати путін, "усвідомлюють свої юридичні зобов'язання"

Ордер на арешт путіна взяли до відома в ПАР, де у серпні відбудеться саміт країн БРІКС. Очікується, що в ньому братиме участь президент РФ, - повідомляє DW Головне.

Південна Африка "усвідомлює свої юридичні зобов'язання" перед Міжнародним кримінальним судом, заявив речник президента ПАР Вінсент Магвенья. "До саміту ми продовжимо взаємодію з різними відповідними зацікавленими сторонами", - зазначив він.

У повідомленні нагадується, що майбутній саміт країн БРІКС, куди окрім ПАР та росії входять також Китай, Бразилія та Індія, має пройти в очному режимі вперше з початку пандемії.

Як повідомлялося, суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті