У ПАР, куди планував їхати путін, "усвідомлюють свої юридичні зобов'язання"

Ордер на арешт путіна взяли до відома в ПАР, де у серпні відбудеться саміт країн БРІКС. Очікується, що в ньому братиме участь президент РФ, - повідомляє DW Головне.

Південна Африка "усвідомлює свої юридичні зобов'язання" перед Міжнародним кримінальним судом, заявив речник президента ПАР Вінсент Магвенья. "До саміту ми продовжимо взаємодію з різними відповідними зацікавленими сторонами", - зазначив він.

У повідомленні нагадується, що майбутній саміт країн БРІКС, куди окрім ПАР та росії входять також Китай, Бразилія та Індія, має пройти в очному режимі вперше з початку пандемії.

Як повідомлялося, суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті