У Німеччині заарештували бізнесмена, який постачав у РФ двигуни для дронів майже на 2 млн євро

У Німеччині заарештовано підприємця, який поставив РФ двигуни для дронів майже на 2 млн євро, - повідомляє ТК "DW.Главное".

"Управління кримінальних розслідувань німецької митниці видало ордер на арешт підприємця, який живе в районі німецького Касселя. Його підозрюють в обході санкцій і постачанні РФ двигунів для безпілотників, які Росія використовує у війні проти України", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляють прокуратура Франкфурта-на-Майні та Головне митне управління в Бонні, у шести житлових і комерційних приміщеннях бізнесмена було проведено обшуки.

Зазначається, що у 2022-2023 роках він через фірму в Гонконзі поставив компанії із Санкт-Петербурга двигуни для радіокерованих моделей, електронні компоненти та інші матеріали. Двигуни, зокрема, використовуються в російських розвідувальних безпілотниках "Орлан-10". Влітку 2023 року слідчі митного карного розшуку конфіскували у компанії загалом 120 таких двигунів, запобігши в такий спосіб їхньому можливому експорту в Росію. Крім того, підприємця звинувачують у незаконному вивезенні до РФ двох дорогих автомобілів, які в обхід чинних обмежень також доставили в Росію через Гонконг.

Вартість усіх товарів, вивезених ним до РФ в обхід санкцій, становить близько двох мільйонів євро.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті