"У нас немає можливості "відсидіти" це питання”, - Остін про війну в Україні

Глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що США  разом зі союзниками працюють над тим, аби допомогти Україні "побудувати майбутню силу, яка зможе відбити ще більше злих намірів Росії у прийдешні роки". Про це міністр оборони повідомив під час Форуму нацоборони у Каліфорнії, - пише "Суспільне".

Остін підкреслив, що світ потребує лідерства Сполучених Штатів та закликав американську державу не вдаватися до ізоляціонізму.

"США не повинні відмовлятися від лідерства та ухвалення рішень", — зазначив очільник Пентагону.

Стосовно війни росії проти України, міністр оборони наголосив: "Результат цієї боротьби визначатиме глобальну безпеку на наступні десятиліття. І у нас немає можливості "відсидіти" це питання”.

"Президент [Джо] Байден поставив чітку мету: США прагнуть вільної та суверенної України, яка може захистити себе сьогодні та стримувати більшу російську агресію в майбутньому", — вказав Остін.

Глава Пентагону також застеріг: якщо Сполучені Штати та їхні партнери не зможуть протистояти російській агресії Москва лише матиме сміливість зробити більше.

Міністр оборони, перераховуючи конфлікти у різних частинах планети, додав, що триває всесвітня боротьба між демократією та автократією.

Як повідомлялося, голова Офісу президента Андрій Єрмак провів переговори з радником голови Білого дому з питань національної безпеки Джейком Салліваном.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті