"У нас 600 осіб із відпусток не повернулися". Окупант скаржиться на дезертирів (перехоплення ГУР)

Російські військові скаржаться, що інші окупанти не повертаються на фронт із відпусток. Про це 7 червня повідомляє Головне управління розвідки з посиланням на опубліковане перехоплення телефонної розмови рашиста.

"Коротше, пі***ць! Прикинь, я кажу, це жопа, бл* - 600 осіб з відпустки не повернулися. Через свавілля через це, яке тут коїться", - скаржиться військовий своїй дружині.

Російський військовий також заявив, що в його підрозділі залишилися одні "мобіки" і нормальних командирів немає. А ті, що є - "поклали" строковиків у штурмах, а потім написали, що це були контрактники.

Сама ця розмова відбулася ще наприкінці зими - але вже тоді окупанти чекали на український контрнаступ і скаржилися, що наші воїни постійно б'ють по них артилерією.

"Копали ці *бані окопи на "передку", бл*, їх усіх об***рили, бл*. Потім ми якраз зайшли - нас із ранку почали. Ми заступили тільки, через годину нас почали обсипати", - заявив він.

При цьому російська артилерія не надає підтримки своїм бійцям на передовій.

Нагадаємо, що в іншій перехопленій розмові окупант скаржився на алкоголізм у військах і на те, що в армію "гребуть без розбору".

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті