У МЗС закликали Євросоюз не затягувати вступ до ЄС для України та інших країн-кандидатів

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав ЄС "не повторювати помилку", затягуючи процес вступу до Євросоюзу для всіх країн-кандидатів, і не лише для України. Про це Кулеба заявив в інтерв'ю Euronews Serbia, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми закликаємо Євросоюз не повторювати помилку, затягуючи процес вступу всіх країн, не тільки України, а й усіх країн-кандидатів, включно із, звісно, Західними Балканами", - сказав Кулеба.

Міністр також зазначив, що "саме Україна вивела Євросоюз із коми розширення".

"Ми - і Україна, і Сербія - належимо до Європи. Ми обидві європейські нації. У нас є свої національні інтереси, але ми всі європейці. Тож ідеться про стратегію. Йдеться про поширення європейських правил, європейських принципів, європейського способу життя на її історичному просторі", - сказав Кулеба про процес розширення ЄС.

Нагадаємо, фракція Порошенка вимагає від ВР терміново звернутися до ЄС для позитивного рішення щодо переговорів про вступ України до Євросоюзу. 

Як повідомлялося, президент Зеленський провів розмову з Урсулою фон дер Ляєн стосовно прогресу України у виконанні рекомендацій ЄК для початку переговорів про вступ до ЄС.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті