Фракція Порошенка вимагає від ВР терміново звернутися до ЄС для позитивного рішення щодо переговорів про вступ України до Євросоюзу

Фракція "Європейська солідарність" закликає керівництво українського парламенту провести позачергове засідання Верховної Ради, щоб ухвалити звернення до держав Європейського Союзу для позитивного рішення про початок переговорів щодо вступу України до Європейського Союзу. Про це повідомив на брифінгу співголова фракції Петро Порошенко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Наша фракція ухвалила рішення про підготовку ... постанови Верховної Ради, яку ми вимагаємо ухвалити негайно - завтра на позачерговому засіданні Верховної Ради України", - сказав Порошенко. 

За словами Порошенка, проєкт постанови про звернення Верховної Ради до держав-членів Європейського Союзу для забезпечення позитивного голосування щодо відкриття переговорів про вступ України до Європейського Союзу зареєстровано в українському парламенті.

Нагадаємо, президент Зеленський провів розмову з Урсулою фон дер Ляєн стосовно прогресу України у виконанні рекомендацій ЄК для початку переговорів про вступ до ЄС. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті