У Миколаєві під час гасіння пожежі унаслідок вибуху постраждало 5 рятувальників

В Миколаєві увечері 24 квітня стався вибух невідомого вибухового пристрою, через що загорілися машини. Під час гасіння пожежі сталася повторна детонація, постраждали 5 співробітників ДСНС. Про це у Телеграм повідомила прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

"На місці першу допомогу їм надавали волонтери Миколаївського загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України та бригади швидкої медичної допомоги. Усіх постраждалих доправлено до лікарні, вони отримують необхідну допомогу", - йдеться в повідомленні.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич уточнив, що "вибух не пов'язаний із ворожим прильотом, надзвичайні події траплялися, як до повномасштабного вторгнення, так трапляються і зараз".

Як повідомлялося, кількість загиблих у Миколаєві внаслідок обстрілу 11 квітня зросла до п'яти.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті