У МВС визначили 63 територіальні громади, які здатні створити добровільну пожежну охорону

Міністерство внутрішніх справ України на 2024 рік визначило 63 тергромади, які здатні створити добровільну пожежну охорону, для впровадження безпекових ініціатив необхідна співпраця з громадами. Про це 13 квітня у Телеграм повідомив глава МЗС Ігор Клименко.

"Важлива умова впровадження безпекових ініціатив - це співпраця з громадами. І ми маємо успішні кейси нашої взаємодії", - сказав Клименко..

За його словами, завдяки такій співпраці вдалося реалізувати проєкти "Поліцейський офіцер громади" та "Добровільна пожежна охорона".

У рамках проєкту "Поліцейський офіцер громади" за допомогою підтримки уряду та міжнародних партнерів є можливість передавати службові авто громадам, які не мають достатнього бюджету, проте хочуть, щоб у їхній громаді був поліцейський.

Також МВС "робить дієві кроки" в реалізації проєкту "Добровільна пожежна охорона", зокрема у створенні, навчанні та оснащенні підрозділів добровільної пожежної охорони.

"На 2024 рік визначено 63 тергромади, які здатні створити такі підрозділи. Цього року Уряд готується до передання понад 600 одиниць пожежної техніки в громади", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, пожежники на Донеччині через зруйновані водогони беруть воду з річок і озер. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті