У Москві після зростання захворюваності на ковід на 240% за місяць повертають карантин і відкривають госпіталі

У Росії влада Москви розконсервує найбільший у місті "ковідний госпіталь" і повертає карантинні заходи в держустановах на тлі спалаху захворюваності, яку приніс у Росію штам "піролу", - повідомляє The Moscow Times.


Коронавірусна лікарня в парку Сокольники, яку відкрили під час пандемії 2020 року, а потім розширили до п'яти корпусів і тисячі ліжок, відновила роботу з 19 вересня. Як повідомляє Shot із посиланням на обізнані джерела, медперсоналу було наказано повністю підготувати все обладнання, медикаменти та системи функціонування госпіталю, щоб він міг запрацювати на повну силу.

За даними оперативного штабу уряду, за тиждень із 11 до 17 вересня захворюваність на коронавірус у Росії сягнула 8,2 людини на 100 тисяч населення. Це в 3,4 раза (на 240%) більше, ніж станом на 20 серпня - тоді кількість виявлених хворих не перевищувала 2,4 людини на 100 тисяч населення.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті