У Москві після зростання захворюваності на ковід на 240% за місяць повертають карантин і відкривають госпіталі

У Росії влада Москви розконсервує найбільший у місті "ковідний госпіталь" і повертає карантинні заходи в держустановах на тлі спалаху захворюваності, яку приніс у Росію штам "піролу", - повідомляє The Moscow Times.


Коронавірусна лікарня в парку Сокольники, яку відкрили під час пандемії 2020 року, а потім розширили до п'яти корпусів і тисячі ліжок, відновила роботу з 19 вересня. Як повідомляє Shot із посиланням на обізнані джерела, медперсоналу було наказано повністю підготувати все обладнання, медикаменти та системи функціонування госпіталю, щоб він міг запрацювати на повну силу.

За даними оперативного штабу уряду, за тиждень із 11 до 17 вересня захворюваність на коронавірус у Росії сягнула 8,2 людини на 100 тисяч населення. Це в 3,4 раза (на 240%) більше, ніж станом на 20 серпня - тоді кількість виявлених хворих не перевищувала 2,4 людини на 100 тисяч населення.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті