У Москві невідомі в масках пограбували двох інкасаторів, забравши 300 млн рублів, і зникли

Кілька людей у масках відкрили стрілянину поруч з одним із банків Москви і відібрали в інкасаторів 300 млн рублів увечері 17 листопада. Про це повідомили росЗМІ.

"На Пресненському Валу невідомі відкрили стрілянину і пограбували двох інкасаторів. Кілька людей викрали близько 300 млн рублів. Зараз оголошено план "Перехоплення", грабіжників шукають. Офіційно про постраждалих не повідомляють, проте поранення міг отримати один із кур'єрів. Поліція оточила місце пограбування двох кур'єрів у Москві", - сказано в повідомленні.

На відео показано місце злочину після оточення поліцією. 

Раніше повідомлялося, що в Москві сталася пожежа на газопроводі ТЕЦ-16.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті